مرور رده

بیماری ها

کدام بیضه برای تولید مثل است؟

دستگاه تولید مثل مردان مجموعه ای از اندام هایی هستند که در خارج از بدن و اطراف ناحیه لگن قرار می گیرند. وظیفه اصلی دستگاه تولید مثل مردان، تهیه گامت یا اسپرم برای لقاح تخمدان می باشد. در ادامه برای دانستن اینکه کدام بیضه برای تولید مثل است؟…

درد پای چپ نشانه چیست؟

درد پای چپ نشانه چیست؟ یکی از دردهایی که در افراد ایجاد ناراحتی ها و مشکلاتی می کند، درد در ناحیه پاهاست. با طبیب فارسی همراه باشید تا در مورد این موضوع باهم بیشتر صحبت کنیم.

پریود مردان، بالا رفتن سن و یائسگی

ماجرا فقط یک بدخلقی ساده است یا پای عوامل فیزیولوژیک به میان است؟ درباره آقایان میان‌سال صحبت می‌کنیم؛ آن زمان‌هایی که رفته‌رفته با افزایش سن‌وسال بدخلق می‌شوند و کمی غرغرو. به نظر می‌رسد ریشه کم‌تحملی و بدخلقی مردان با افزایش سن به سندرومی…

میلیا چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دانه های چربی دور چشم خود یا فرزندتان مشاهده کرده باشید و این باعث نگرانی‌تان شود. این دانه های چربی زیر پوست میلیا نامیده می‌شوند در ادامه طبیب فارسی با این بیماری بیشتر آشنا میشوید .

حساسیت فصل بهار

حساسیت فصلی مشکلی است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند به خصوص در فصل بهار و تابستان که با علائمی همچون تنگی نفس، عطسه، سرفه، خارش و غیره همراه است در ادامه از طبیب فارسی بیشتر با این بیماری و نشانه های آن آشنا میشوید .

آیا استفاده از دو ماسک روی هم خطر انتقال ویروس کرونا را کمتر می‌کند؟

«آیا استفاده از دو ماسک ضروری است و خطر انتقال ویروس کرونا را کمتر می‌کند؟» در این مقاله، با نگاهی به آزمایش‌های انجام‌شدۀ سازمان کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، به این پرسش پاسخ می‌دهیم. تا انتهای این مقاله با طبیب فارسی همراه باشید.

سندروم تریچر کالینز یا TCS چیست؟

سندروم تریچر کالینز یا TCS نوعی اختلال نادر ژنتیکی است که از هر ۵۰هزار کودک متولدشده یک کودک را درگیر می‌کند. اگر می‌خواهید درباره علت، نشانه ها و درمان سندروم تریچر کالینز بیشتر بدانید، این مقاله را در طبیب فارسی مطالعه کنید .

دستگاه تناسلی مرد کجاست؟دستگاه تناسلی مرد چگونه کار میکند؟

ارگانی با شکل بیضوی و اندازه حدود 2*3*4 سانتی متر و با حجم تقریبی 15 تا 25 سی سی (در یک فرد بالغ سالم) هستند که در داخل کیسه بیضه‌ها (اسکروتوم) قرار دارند و وظیفه تولید اسپرم و هورمون مردانه را پس از رسیدن به سن بلوغ و تحت تاثیر هورمون‌های…